Влаштування газону рулонного та посівного

Найкращі рішення щодо облаштування посівних та рулонних газонів: створимо ефектну основу для стильного ландшафтного дизайну.

Рулонний та посівний газон – це, по суті, два шляхи отримання якісного, красивого та життєздатного трав’яного покриву. І який варіант вибрати залежить від матеріальних можливостей та часу, протягом якого ви хочете отримати кінцевий результат. Тим, хто хоче вже сьогодні облаштувати гарний трав’янистий покрив, варто замовити рулонний газон. Це вже повністю готовий продукт з шаром дерну, що остаточно сформувався. Він вирощується на полях. На об’єкт газонна трава поставляється в рулонах, що спрощує її транспортування та укладання на місці. В результаті одержують рівномірне, красиве зелене покриття з мінімальними зусиллями. Але вартість рулонного газону буде вищою, ніж у посівного. Особливо це актуально під час оформлення великих площ.

Є час почекати, тоді можна отримати готовий газон, який не поступається рулонним шляхом посіву трави безпосередньо на ділянці. Забезпечується застосуванням на практиці передових технологій, використанням якісного посівного матеріалу, добрив та ін. Однозначно сказати, який газон кращий, рулонний чи посівний зможуть фахівці після знайомства з особливостями об’єкту та побажаннями замовника.

Проблеми з якими можете зіткнутися

photo
  • Наявність інструментів для підготовки ґрунту та площі під посів газону

  • Потрібно правильно підготувати площу під укладання газону

  • Потрібно мати навички щодо правильної технології укладання газону

  • Правильно підібрати суміш насіння газонних трав під умови, в яких зростатиме газон.

Зворотний дзвінок
Форма для заповнення